Tokio Hotel Fan Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

3 posters

Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu

--ToMqOLiK--
    --ToMqOLiK--

Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu Empty Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu

Mesaj tarafından --ToMqOLiK-- Ptsi Ara. 08, 2008 4:57 pm

Arkadaşlar bu yanlıslıga bir son vermemiz gerek her gördügünüz konuya aglıyorsunuz yorumları hiç okumuyorsunuz bir foto görmüşsünüz aslı astarı olmayan aaa bill biriyle afederseniz sevişirkenki fotosu diyorsunuz
    ama o konudan sonra yazılan şeylere hiç bakmıyorsunuz

örN: bill şu bu kişiyle öpüşürken yakalandı ellerinde saçma bir resim bill oldugu bile belli degil

hayır bill bunu bana yapamazsın dünyam başıma yıkıldı faln diyorsunuz ne işi yarıycaksa ilk önce bir konu okumussanız onun dogrulugundan emin olun sonra aglayın zırlayın

şimdi size bir kaç örnek koycam

örn. bu konuda sözde bill biriyle sevişiyor 2 tane resim var konuyu açan kişiye sözüm yok bir siteden almıs koymus ama o resimden 1 tane daha var sonrasında o yorumda her şey anlasılıyor ama kimse o yoruma aldırıs etmiyor şimdi bu konuya acıklık getirecegim

http://www.tokiohotel.gen.tr/off-ya-bu-gercek-olamaz-gerci-pek-bisi-t-8231.html

1. resim

bu resimde bill içki mi en hazırlıyor her ne haltsa işte orda bir ayak var ama o ayağın sahibiyle sandıgınız sey yapılmıyor

Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu Sdgsg10

2.resim

işte sözde bu resimde bill kıza içkiyi her ne haltsa onu veriyor ve o resimde işte sözde bill en az 40 yasındaki karıyla yatıyor

Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu Vvvv10

3.resim

evet bu resimdeyse her sey acıga cıkıyor bill sadece o resimde bir sarısın karıya bir şeyler söylüyor ve orda gus ayrıyetten bide o ayagın sahibi oluyor :m09

Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu Blllva3.th

arkadaşlar ortalıkta biriyle yatma falan yok resmi kesmişler ve bill biriyle falan diye kandırmaya calısmıslar işte

ALINTIDIR...
    gokcebill
    gokcebill

Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu Empty Geri: Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu

Mesaj tarafından gokcebill Ptsi Ara. 08, 2008 6:58 pm

Ya bundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bişey yokkkii ben bişey anlamadım cok sacma..
    **Tom*Rabia**
    **Tom*Rabia**

Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu Empty Geri: Sözde bill'n biriyle yatarken cekilmiş fotosu

Mesaj tarafından **Tom*Rabia** Ptsi Ara. 08, 2008 7:00 pm

p.i.s. biliyidim zati bişey göremedim ama 2. resimde şahsen
    --ToMqOLiK--
    --ToMqOLiK--

Mesaj tarafından --ToMqOLiK-- Ptsi Ara. 08, 2008 7:31 pm

ya canlarım bu resimleri gören bazı kişiler yok bill kızla yattı felen demişlerde o yüzden ...
    gokcebill
    gokcebill

Mesaj tarafından gokcebill Ptsi Ara. 08, 2008 8:32 pm

amann çok saçmaa:D:D

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 11:34 pm