Tokio Hotel Fan Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

5 posters

Selam Millet ben Zézé yhani Z_Aşki_Tom

Zézé'mm

Selam Millet ben Zézé yhani Z_Aşki_Tom Empty Selam Millet ben Zézé yhani Z_Aşki_Tom

Mesaj tarafından Zézé'mm Ptsi Ara. 08, 2008 5:58 pm

Merhaba arkadaşlar. Bu siteyi kim açtıysa en içten dileklerimle teşekkür ederim çünkü eski sitemizde artık mesajlarımızı bile okuyamıyorduk. Öncellikle söylemek istediğim şey eski hikayelerimin hepsini yarıda bırakmak zorundayım bu sitede yeni hikayelerle yeni bir yüzle karşınızda olacağım çünkü diğer hikayelerimiin ilham perilerini kaybettim ve aynı olayları yazmak bana kabak tadı verdi. Smile Smile

Neyse benim söylemek istediğim birşey daha var görmemişte olabilirim ama Tokio Hotel İçin bölümü nerede? Beni eklemeyen varsa : zeynep_ulusan@hotmail.com
    ßasak*
    ßasak*
    Admin
    Admin

Selam Millet ben Zézé yhani Z_Aşki_Tom Empty Geri: Selam Millet ben Zézé yhani Z_Aşki_Tom

Mesaj tarafından ßasak* Ptsi Ara. 08, 2008 6:13 pm

hosgeLdin zeynep...

ben başak...

şu an fan fiction böLümü açmaya uğraşıyorum... başarabiLirsem Tokio Hotel İçin böLümü hizmete girecek Very Happy

iyi forumLar...
    ~~EmOcİx~~
    ~~EmOcİx~~

Selam Millet ben Zézé yhani Z_Aşki_Tom Empty Geri: Selam Millet ben Zézé yhani Z_Aşki_Tom

Mesaj tarafından ~~EmOcİx~~ Ptsi Ara. 08, 2008 6:53 pm

Hoş qeldin Zezem
    ZucKer Féé
    ZucKer Féé

Mesaj tarafından ZucKer Féé Salı Ara. 09, 2008 12:29 pm

senide gen.tr den az çok tanıyorum canımm
    HuNNy
    HuNNy

Mesaj tarafından HuNNy Salı Ara. 09, 2008 1:23 pm

hoşgeLdin Smile
    ben betüL memnun oLdum...
    iyi forumLar..

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 3:39 pm