Tokio Hotel Fan Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

5 posters

Th monsoon kLibi iLe iLgiLi röportaj...

ßasak*
    ßasak*
    Admin
    Admin

Th monsoon kLibi iLe iLgiLi röportaj... Empty Th monsoon kLibi iLe iLgiLi röportaj...

Mesaj tarafından ßasak* C.tesi Kas. 01, 2008 11:57 am

tokio hotel '''MONSOON''' klibi çekimini anlatıyor;

1. Gün - Heselisabe / Capetown

Bill:Çekim oldukça yoğundu,ben aralıksız 2 gün boyunca çekim yaptım.Diğerleri de öyle ama sabah benden daha geç kalktılar.Ben sadece 2 saat utudum.

Tom:Ben 4 saat uyudum.Geri kalan zamandada Georg için benim eski kıyafetlerimi hazırladım.

Bill:Uzun bir çekim oldu fakat bir helikoptere sahip olmak harikaydı.Biz oraya gittik ve sahil boyunca uçtuk ve çok yüksekteydeydik.Ve biz açıkça okyanusa atladık.

Muhabir:Ne kadar yüksekti.?

Georg:3 yüz yada 4 yüz metre kadar.

Tom:Okyanusun yukarısından 250 metre yükseklikte gibiydi.

Georg:Evet siz sadece direk okyanusa atlamak zorundaydınız.

Tom:O çekimin sonlarına doğruydu.Ve suyun üzerinde 250 metre yükseklikten atlamak oldukça zordur.
    Bill:O tamamen fena bi çekimdi.

1.Gün - Phizladelphia / Yol

Muhabir:Bill sana ait güzel bi araban vardı ve ötekiler sana eşlik edemiyordu.Öyle değil mi?

Bill:Evet o cool du.

Tom:Araba hurda gibiydi.Onlar sonradan güzel görünmesini sağladılar.Üzerinde hâlâ çp vardı. :-)

Bill:Hayır..Hayır..Araba harikaydı.Komik olan arabanın önü ekiptekilerle doluydu.

Georg:Komik değil ki!

Bill:Evet!Neyse,orası kalabalıktı ve onu yapmak çok zaman aldı ama sonunda güzel oldu.Biz onu yaparken,diğerleri vakit geçirdi-uyudu.

Tom:Evet bu kısım 15 dakika falan sürdü.

Georg:Bill daktiloyla birşeyler yazmalıydı ama ne yazdığı önemli değildi. "oops burayı yanlış yazdım" :-)

Tom:Ve sonra onu en baştan yapmak istedi.

2.Gün - Sahne / Megregor

Tom:Platformdaki performansım korkunçtu.Şimdiye kadar yaptığımız videoların iyisiydi.Büyük hoparlör ve yağmurda ayr bir muzipti. :-)

Bill:Harika desteklendik cidden.Orda tonlarca pervanenin gücü vardı.Ve çok fazla yağmur ama sonunda hepsini kullanmak zorunda kalmadık.Çünkü dağda şiddetli bir rüzgar vardı.Bu yüzden saçlarım kendiliğinden uçuştu.Pervaneyi kullanmadık,sadece yağmur ve birazda su kullandık.

Tom:Bulunduğumuz yer olağanüstüydü.

Georg:Aynı zamanda orda dondurucu soğuk vardı.

Bill:Doğru özellikle dağın üstü çok serin oluyordu.Ordaki hoparlörü sevdim.Aynı zamanda yavaş çekime alındık,harikaydı.Galiba yağmur sahnesini 3 veya 4 kez çektik.İyice ıslanana kadar...
    ımmortal94
    ımmortal94

Th monsoon kLibi iLe iLgiLi röportaj... Empty Geri: Th monsoon kLibi iLe iLgiLi röportaj...

Mesaj tarafından ımmortal94 C.tesi Kas. 01, 2008 12:35 pm

paylaşım için saol cnmm:D
    ßasak*
    ßasak*
    Admin
    Admin

Th monsoon kLibi iLe iLgiLi röportaj... Empty Geri: Th monsoon kLibi iLe iLgiLi röportaj...

Mesaj tarafından ßasak* C.tesi Kas. 01, 2008 4:09 pm

birşey değiL...
    Bella_Kaulitz
    Bella_Kaulitz
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Bella_Kaulitz Paz Kas. 02, 2008 3:37 pm

ımmortal94 demiş ki:paylaşım için saol cnmm:D
    ßasak*
    ßasak*
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından ßasak* Cuma Kas. 21, 2008 3:55 pm

basak demiş ki:birşey değiL...
    Nina
    Nina

Mesaj tarafından Nina Paz Ara. 07, 2008 10:29 pm

danke für verteilung ! lol!
    Th_fanı

Mesaj tarafından Th_fanı Perş. Ocak 15, 2009 7:10 pm

P.i.s

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 2:54 am